تبلیغات
سکوت شب - حضور داود امیریان در نخستین نشست «عصرانه‌ای با یک نویسنده»

حضور داود امیریان در نخستین نشست «عصرانه‌ای با یک نویسنده»

جمعه 5 آذر 1395 12:37 ق.ظ

 

حضور داود امیریان در نخستین نشست «عصرانه‌ای با یک نویسنده»

 • حضور داود امیریان در نخستین نشست «عصرانه‌ای با یک نویسنده»

  تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۳

  نخستین نشست «عصرانه‌ای با یک نویسنده» با نقد و بررسی آثار داستانی داود امیریان و با محوریت رمان «گردان قاطرچی‌ها» شنبه (6 آذر‌ماه) در فرهنگسرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی برگزار می‌شود.

  به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی، نخستین نشست از سلسله نشست‌های «عصرانه‌ای با یک نویسنده» شنبه (6 آذرماه) با حضور داود امیریان در این فرهنگسرا برگزار می‌شود.

  در این نشست که به همت کانون هنر و ادبیات پایداری فرهنگسرا برگزار می‌شود، آثار داستانی داود امیریان با محوریت رمان «گردان قاطر چی‌ها» با حضور این نویسنده و عزتالله الوندی، نویسنده و منتقد و امیرمحمد عباس‌نژاد، نویسنده و پژوهشگر بحث و بررسی خواهد شد.

  رمان «گردان قاطرچی‌ها» درباره یکی از گردان‌های تدارکاتی در جبهه‌هاست که در آن، تعدادی رزمنده با استفاده از چند قاطر، آذوقه و مهمات مورد نیاز گروهی از رزمندگان در بالای ارتفاعات کردستان را حمل می‌کنند. این رمان به موضوع جنگ از زاویه طنز نگاه کرده که همین موضوع باعث شده تا حدودی تصویر شاد و مفرح از حضور رزمندگان نوجوان در صحنه‌های مختلف جنگ برای خواننده نوجوان روایت شود.

  اولین نشست «عصرانه‌ای با یک نویسنده» شنبه 6 آذر ساعت 16 در فرهنگسرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی به نشانی خیابان پاسداران، خیابان ناطق نوری، خیابان گل نبی، میدان قبا برگزار می‌شود.
   


برچسب ها: حضور ، داود ، امیریان ، در ، نخستین ، نشست ، «عصرانه‌ای ،