تبلیغات
سکوت شب - سرمایهگذاری راهنمای – راه اندازی موثر سرمایهگذاری – چرا اهداف مهم

سرمایهگذاری راهنمای – راه اندازی موثر سرمایهگذاری – چرا اهداف مهم

جمعه 10 دی 1395 11:58 ب.ظ

 

سرمایهگذاری راهنمای - راه اندازی موثر سرمایهگذاری

 • سرمایهگذاری راهنمای - راه اندازی موثر سرمایهگذاری

  راهنمای سرمایهگذاری – راه اندازی سرمایهگذاری موثر – چرا اهداف مهم هستند، کمک خواهد کرد که شما به نظر یکی دیگر از اشاره گر اصلی در راه اندازی خود گزاره بودجه خود را منحصر به فرد.

  البته من در مورد ‘تعیین هدف، صحبت می کنم و شما اغلب دیدن و شنیدن بسیاری از مردم کسب و کار در مورد مزایای تعیین هدف صحبت کنید. بدیهی است، حتی یک هواپیما تا به یک هدف، هنگامی که خلبان مجموعه مقصد به کنسول ساز خود، هواپیما خواهد شد در نهایت راه خود را به مقصد است.

  چرا من می گویند: “در نهایت، دلیل است که هواپیما در یک خط مستقیم به هدف خود به طور مستقیم نیست، آن است که اغلب البته با باد غالب گرفته شده و به طور مستمر موقعیت خود را تصحیح این برای رسیدن به آن مقصد نهایی.

  عامل مهم

  گفته شده است که با تنظیم هدف خود را یک فاکتور بسیار مهم برای هر است تأمین مالی جمعی مبارزات انتخاباتی، به این دلیل از این است که سایت بودجه تنها دارایی خود را خواهد آزاد (به طور معمول) که شما به هدف خود برسد. بنابراین اگر شما با یک سایت خرید و فروش نیست که به شما هر آنچه وجوه سایت شما جمع آوری کرده است، همه پول برگردانده خواهد شد و کمک کنندگان پول خود را دریافت کند.

  چرا سایت های می خواهم شما به یک حد

  دلیل اصلی که بسیاری از وب سایت های سرمایهگذاری می خواهم شما را به یک حد و یا هدف شما برای رسیدن به این است که آن را برای کمک اطمینان حاصل شود که پروژه های با کیفیت تنها خوب بودجه خواهد شد.

  مقدار شما را به عنوان هدف مورد نظر خود را نیز به آنها بگویید اگر هدف شما این است که واقع بینانه تنظیم شده است. به عنوان مثال اگر هدف خود را بود، می گویند ۸۰۰۰ $ برای شما را به یک کتاب منتشر شده است، پس این می تواند یک کمی غیر واقعی را به عنوان تنها ممکن است در واقع به شما هزینه ۵۰۰ $ تا ۶۰۰ $ برای دریافت یک کتاب ویرایش و published.But درخواست برای $ ۸ ، ۰۰۰۰ خواهد بود هدف سازمان ملل واقعی را برای شما به برای درخواست.

  هنگامی که راه هدف خود را، آن است که واقعا مهم برای کشف کردن که چقدر شما برای پروژه خود را نیاز دارند. را به حساب هزینه های قابل پرداخت هستند و همچنین ممکن است آن را یک ایده برای اضافه کردن یک اضافی ۲۰٪ یا بیشتر برای پوشش هر شرایط پیش بینی نشده.

  بنابراین برای مثال اگر شما فکر می کنم شما ۱۵،۰۰۰ $ برای تکمیل پروژه های خود را، و سپس برای حدود ۱۸۰۰۰ $ بپرسید نیاز است.

  ارائه

  یکی از راه های است که به شما کمک خواهد رسیدن به هدف بودجه شما است اگر شما یک ارائه ویدئو، سعی کنید و ایجاد یک ارائه قاتل است که تعداد زیادی از علاقه تولید .

  مسلما این یک واقعیت است که کسانی که پروژه هایی که ارائه ویدئو به مراتب بیشتر احتمال دریافت کمک های مالی و رسیدن به اهداف خود از کسانی که نمی کنند است.

  ارائه ویدئو نکات

  در اینجا چند راهنمایی برای ایجاد ویدئو های خود را می باشد:


برچسب ها: سرمایهگذاری ، راهنمای ، ، راه ، اندازی ، موثر ،