تبلیغات
سکوت شب - پایین پلاکت – افزایش پلاکت پایین خود را با غذاهای طبیعی

پایین پلاکت – افزایش پلاکت پایین خود را با غذاهای طبیعی

دوشنبه 13 دی 1395 03:18 ق.ظ

 

پایین پلاکت - افزایش پلاکت پایین خود را با غذاهای طبیعی

 • پایین پلاکت - افزایش پلاکت پایین خود را با غذاهای طبیعی

  بنابراین شما شده است تلاش برای کشف کردن که چگونه شما واقعا می تواند افزایش تعداد پلاکت پایین خود را. اگر من به شما گفت که شما می توانید پلاکت خود را از یک سطح پایین ۵۰،۰۰۰ به یک سطح بالاتر و امن تر از ۹۰۰۰۰ یا بیشتر افزایش؟ و اگر پلاکت خود را فقط کمی پایین تر از نرمال هستند، اجازه دهید سراسر ۸۰،۰۰۰ به ۹۰،۰۰۰ می گویند شما حتی می توانید آنها را با پیروی از توصیه ها در این مقاله را به سطح نرمال خیلی سریع تر. خوانده شده در و پیدا کردن این چگونه ممکن است با خوردن مواد غذایی توصیه می خواهم شما را به خوردن.

  این یک کلاهبرداری است و یا آیا این درست است؟ از آنجا که این مقاله شما را خوانده شما را پیدا خواهد کرد که غذاهای خاص موجود در فروشگاه مواد غذایی محلی خود را می توانید به شما کمک کند به این هدف برسد. اما شما نیاز به یادگیری چه مواد غذایی که در واقع شده است و شما را بدتر و تشدید ترومبوسیتوپنی.

  اما قبل از من به این من می خواهم به شما یک لیست از راه به بدن می توانید پلاکت ها را کاهش می دهد:

  ۱) پلاکت ها را می توان با سیستم ایمنی بدن خود را از بین [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]

  ۲) پلاکت ها می تواند توسط یک طحال بیش از حد فعال نابود [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]

  ۳) گاهی اوقات مغز استخوان به اندازه کافی تولید نمی کند [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]

  ۴) پلاکت ها می توان با توجه به التهاب است که باعث اکسیداسیون پلاکت نابود شده است. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]

  این غذاها می تواند پلاکت خود را افزایش دهد

  اگر به نحوی یکی از این مکانیسم می تواند متوقف شود یا کاهش می یابد پس از آن وجود خواهد داشت اثر صرفه جویی بر پلاکت های بدن شما را و شما به اندازه کافی و یا حداقل نزدیک به اندازه کافی برای عملکرد طبیعی بدن خواهد شد. شما در حال رفتن به یاد بگیرند که چگونه به منظور کاهش تعداد ۴٫ با کاهش اکسیداسیون بد شما می توانید مقدار پلاکت نابود کاهش می دهد. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]

  این مواد غذایی شما نیاز دانم که خواهد پلاکت پایین خود را با حذف رادیکال های آزاد که باعث اکسیداسیون پلاکت را افزایش دهند. شما نیاز به خوردن غذاهای تازه و خام. و من واقعا معنی تازه است. مطمئن شوید که شما حداقل ۵۰٪ از رژیم غذایی خود غذا خوردن در سبزیجات خام و میوه. حداقل ۲ سالاد در روز با سبزیجات سبز تیره. همچنین حداقل ۳ تا ۴ میوه در روز است. این ها همه در غذاهای گیاهی دارویی بالا می باشد.

  این بسیار مهم است به خوردن غذاهایی که دارای خواص فوق العاده آنتی اکسیدانی است. این غذاها زغال اخته، انار و تمام میوه ها در خانواده توت است. توت Acai است آنتی اکسیدان بالایی اما من هنوز هم باید به مطالعه و مزایای مردم آن با تعداد پلاکت پایین را ببینید. خوردن به صورت روزانه بر اساس ۱ فنجان زغال اخته. شما می توانید نسخه های یخ زده در صورتی که بیش از حد گران تازه در منطقه خود است.

  برخی از این مواد غذایی ممکن است نشان داده شود اگر پلاکت خود را بسیار کم است اما اگر آنها بیش از سطح ۶۰۰۰۰ و سپس شما باید هر گونه مشکل نیست. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]

  آب سبزیجات نوشیدن همچنین آنتی اکسیدان بالایی است. شما می توانید هویج، رومایین، کلم، و سیب ترکیب.

  اما برای این که هیچ تاثیری بر روی بدن شما همچنین نیاز به اجتناب از مواد غذایی زیر در غیر این صورت شما به هدر رفتن وقت شما:

  ۱) اجتناب از غذاهای چرب به طور کامل [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]

  ۲) بدون مارگارین یا سس مایونز. خوانده شده مواد تشکیل دهنده و جلوگیری از چربی های هیدروژنه

  ۳) دور ماندن از پروتئین بیش از حد [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]

  ۴) دور ماندن از شکر و آرد سفید [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]

  ۵) بدون غذاهای سرخ شده [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]

  همچنین برخی از مطالعات نشان می دهد که دوزهای پایین ویتامین E مورد ۱۰۰IU می توانید از تعداد کم پلاکتها کمک کند. استفاده از گاما-توکوفرول.

  اگر این تغییرات ساده در رژیم غذایی را دنبال شما ممکن است بهبود در شما فقط در چند ماه را ببینید پلاکت پایین.

  منبع

برچسب ها: پایین ، پلاکت ، ، افزایش ، خود ،