تبلیغات
سکوت شب - اهمیت پیش بینی های مالی

اهمیت پیش بینی های مالی

دوشنبه 20 دی 1395 06:56 ب.ظ

 

اهمیت پیش بینی های مالی

 • اهمیت پیش بینی های مالی

  یک کسب و کار به دنبال سرمایه نمی تواند به دست کم گرفتن اهمیت کسب و کار پیش بینی های مالی. یک طرح کسب و کار مالی است که به سادگی پیش بینی فروش و درآمد خود را به قرض دهنده. این اطلاعات مهم است، زیرا یک شاخص کلیدی به توانایی خود را برای بازپرداخت وام است.

  اگر شما مطمئن نیستید در مورد پیش بینی های مالی هستند و چگونه آن را به کسب و کار شما مربوط بهتر است به استخدام کسی که نمی داند. ترین وام دهندگان می خواهد برای دیدن طرح ریزی سه یا پنج سال است. ۱۴ آیتم های مختلف را شامل وجود دارد و به طور کامل در پیش بینی های مالی خود را حمایت می کنند. با این آیتم های مختلف بهتر است به یک شکست ماه به ماه برای سال اول، تفکیک سه ماهه برای دو سال آینده، و یک شکست سالانه برای دو سال آخر شما طرح ریزی.

  این آیتم های مختلف به در پیش بینی های خود هستند؛ فروش برآورد درآمد، هزینه های اداری، هزینه های تولید، هزینه های فروش، هزینه های سرمایه، حاشیه ناخالص توسط خط تولید، افزایش فروش توسط خط تولید، نرخ بهره در بدهی، نرخ مالیات بر درآمد، به حساب طرح جمع آوری حسابهای دریافتنی، حساب های برنامه های قابل پرداخت، گردش موجودی، استهلاک برنامه ها، و سودمندی و یا استهلاک دارایی.

  این طرح درآمد را قادر می سازد مالک / مدیر به منظور توسعه یک پیش نمایش از میزان درآمد تولید شده در هر ماه و سال کسب و کار، مبتنی بر صنعت پیش بینی تحمل سطوح ماهانه فروش، هزینه ها، و هزینه ها. هنگام تعیین کل فروش خالص به شما خواهد شد پیدا کردن چگونه بسیاری از واحدهای محصولات و خدمات شما انتظار می رود به فروش در قیمت های شما طرح ریزی. مطمئن شوید که به چه می گرداند، کمک هزینه، و دستی در قیمت گذاری می توان انتظار داشت فکر می کنم. هزینه های فروش باید برای تمام محصولات و خدمات مورد استفاده قرار محاسبه شود. اطمینان حاصل شود که هنگام تعیین هزینه از فروش است که شما هیچ چیز را مانند پرداخت کمیسیون به نمایندگان فروش، هزینه های حمل و نقل، و یا هر هزینه های کار مستقیم را فراموش نکنید.

  برای سود ناخالص شما می توانید هزینه کل فروش تفریق از کل فروش خالص. برای به دست آوردن حاشیه سود ناخالص خود را به شما خواهد شد از سود ناخالص از کل فروش خالص تقسیم می شوند. این خواهد بود که به عنوان یک درصد از کل فروش یا درآمد بیان شده است.

  هنگام بیان کسب و کار پیش بینی های مالی خود را پنج آیتم هایی که از دقت و صحت پیش بینی های خود را خراب کردن، و صدمه دیده شانس خود را برای تامین مالی کسب و کار تایید وجود دارد. یکی از اولین افکار واهی و پوچ و یا بودن بیش از حد خوش بینانه در مورد پتانسیل فروش خود را است. از خود بپرسید: “آیا ممکن است برای رسیدن به سطح فروش شما در حال پیش بینی؟”. یک مثال خوب است که یک تیم فروش تنها می تواند یک تعداد معینی از مشتریان در هر هفته مراجعه کنید و یا یک کارخانه تنها می تواند تولید یک مقدار معین از محصولات در هر شیفت. اطمینان حاصل کنید که برای نگه داشتن بینی خود را واقع بینانه و حتی مهم تر به بر شواهد تحمل استوار است. این ضروری است به همچنین مطمئن شوید که مفروضات فروش خود را به طور مستقیم به پیش بینی فروش خود را در ارتباط و یا اطلاعات خود را خود را در تضاد است. ترین وام دهندگان “با شماره های”، بنابراین اگر شماره خود را را اضافه نمی کند، شما را کاهش خواهد داد. یک مثال خوب از این است که می گویند که شما انتظار افزایش فروش در بازار است که به کاهش است. که فقط اضافه نمی کند.

  چیز دیگری که به نیست زمانی که طرح ریزی امور مالی کسب و کار خود را به صرف مقدار زیادی از زمان پالایش پیش بینی است. سعی کنید برای جلوگیری سرهم بند با شماره هدف یک بار آنها را تعیین می کنند. بسیاری از صاحبان کسب و کار غفلت به نظرات مردم فروش که قصد خریدار در مورد آنچه آنها فکر می کنم فروش پیش بینی شده باید مطمئن شوید بپرسید. این مهم است که مطمئن شوید که تیم فروش خود را موافق هر گونه اهداف فروش است که تعیین خواهد شد. یک اشتباه دیگر مرگبار ساخته شده توسط صاحبان کسب و کار در هنگام کار با پیش بینی های مالی است نظرات خود را در بینی از یک حسابدار است.

  منبع

برچسب ها: اهمیت ، پیش ، بینی ، های ، مالی ،