تبلیغات
سکوت شب - تنیس روی میز برای کسانی که میزهای بیلیارد در حال حاضر خود

تنیس روی میز برای کسانی که میزهای بیلیارد در حال حاضر خود

یکشنبه 3 بهمن 1395 01:24 ب.ظ

 

تنیس روی میز برای کسانی که میزهای بیلیارد در حال حاضر خود

 • تنیس روی میز برای کسانی که میزهای بیلیارد در حال حاضر خود

  در نظر بگیرید خودتان خوش شانس اگر شما در حال حاضر خود یک میز بیلیارد. آنها معمولا گران هستند و تا مقدار زیادی از اتاق، اما آن را البته با ارزش به قادر به بازی یک بازی سرگرم کننده از استخر در هر زمان شما می خواهید در خانه. یکی از مشکلات که بسیاری از ما مواجه می شوند این است که آن را بیش از حد دشوار نیست به حوصله استخر بعد از مدتی. بازی های از دوره های مختلف است که می تواند بر روی میز خود را ایفا کرده، اما در پایان روز وجود دارد، همه آنها شامل غرق شدن توپ را در جیب با نشانه خود!

  یکی از گزینه های شما از شما در حال حاضر خود یک جدول است که به پینگ پنگ است. شما می توانید یک کیت که به طور موقت می افزاید: یک جدول پینگ پنگ در بالای میز بیلیارد خود را خرید. پینگ پنگ یک بازی فوق العاده سرگرم کننده را به بازی است، و شما واقعا می خواهید درک شدن قادر به استفاده مجدد از میز بیلیارد خود را به منظور آن را یاد بگیرند! این باید را ندارد شما بسیار طولانی برای تبدیل عقب و جلو بین میز بیلیارد و پینگ پنگ جدول است.

  شما باید بدانید که پنگ بازی پینگ به یاد داشته باشید در یک جدول که برای استخر است همان چیزی نیست به عنوان داشتن یک جدول پینگ پنگ اختصاص یافته است. آن را تقریبا به طور قطع نمی شود. ارتفاع مقررات همان یک جدول پینگ پنگ و، بسته به این که کیت از خرید، آن ممکن است حتی به همان اندازه به عنوان یک جدول تنظیم پینگ پنگ استاندارد باشد. با این حال، این به طور معمول ضعف هایی که شما می توانید استطاعت با از تعداد کمی از مردم جا برای هر دو میز بیلیارد واقعی و یک جدول پینگ پنگ واقعی زندگی می کنند.

  مشخصات

  • منبع: مهدی ورزشی

برچسب ها: تنیس ، روی ، میز ، برای ، کسانی ، که ، میزهای ،