تبلیغات
سکوت شب -  کلاسیک بازی بازی های ویدئویی

 کلاسیک بازی بازی های ویدئویی

سه شنبه 16 خرداد 1396 03:19 ب.ظ

 

 کلاسیک بازی بازی های ویدئویی

 •  کلاسیک بازی بازی های ویدئویی

  بازی های ویدئویی هرگز محو خواهد شد. این چیزی است که نگه می دارد افراد عاقل و شاد اگر چه برخی از جنبه های منفی به دلیل اعتیاد به آن وجود دارد. تقریبا هر روز، طراحان بازی تولید بازی های جدید و حیرت انگیز است که گرفتن منافع مردم به ویژه کودکان و نوجوانان است. مدل های جدید از کنسول ها در حال تولید و ابداع. آنهایی که معروف از خط سونی پلی استیشن، ایکس باکس خط، و خانواده نینتندو هستند. این که آیا آن یک کنسول بازی دستی یا یک رشته مهندسی است، بازی های ویدئویی ضبط کودک در هر یک از بازیکنان آن است. با این حال، بازی های کلاسیک و یا بازی باید از تصویر گرفته شده است. به عنوان یک ماده در واقع، این بازی های ویدئویی کلاسیک و یا قدیمی هستند که پایه های صنعت بازی امروز. خیلی بدن؛ علاوه بر این، بازی برخی از کلاسیک برخی از خوب به یک & # 39 است.

  فراموش گرافیک ۱۶-رنگ و صدا ۸ بیتی از بازی؟ این بود که چگونه مشاهده شد راه برگشت وقتی یک دلار به نظر می رسد مقدار زیادی از پول. اگر شما قادر به گرفتن این بازی های ویدئویی کلاسیک بودند، شما ممکن است از دست رفته آنها در حال حاضر برای اطمینان حاصل کنید. اما شما لازم نیست که به غم برای نوآوری سریع به دلیل این بازی های ویدئویی کلاسیک است که شما بازی می شد هنگامی که شما هنوز جوان بودند هنوز زنده هستند. بله و شما در واقع می توانید آنها را بازی آنلاین! برخی از بازی های بالا پرنعمت است که هنوز هم ممکن است بازی می شود (به عنوان یک ماده در واقع، برخی از کنسول های بازی راه اندازی کلاسیک / پرنعمت بیش از حد و شما می توانید آنها را بر روی دیسک بازی خرید) به شرح زیر است:

  ۱٫ خر کنگ

  اولین بازی خر کنگ است که از آن به عنوان محل افسانه. برخی گروه از بچه ها در واقع در برابر یکدیگر به رقابت برای ثبت رکورد خر کنگ نمره بالا است. مرد که در واقع به عنوان "Jumpan" در نسخه ۱۹۸۱ نینتندو بازی (شخصیت کوچک است که دوج کنگ & # 39؛ میله) است که در واقع مرد بدنام به نام ماریو.

  ۲٫ برادران سوپر ماریو

  چه کسی می توانست هرگز فراموش این بازی معروف نینتندو که تقریبا هر بچه در بلوک با بازی؟ این بازی هرگز درگذشت و هرگز در تمام خواهد مرد. بسیاری از به روز رسانی ها و نوآوری بر اساس بازی اصلی ساخته می شوند و این بازی افسانه ای پرنعمت است که هنوز در حلقه.

  ۳٫ از Pac-Man

  Pac-Man به یک بازی بزرگ دیگر پرنعمت است که هرگز محو خواهد شد به دور است. این یک بازی است که تجدید نظر به هر دو جنس و یک بازی بسیار لذت بخش است که به ارمغان می آورد تمام هیجان در هر بازیکن است. برخی از اخبار در حال رفتن سراسر وب و گفت که یک تولید کننده بازی ژاپنی در مورد به رول از بازی PAC-Man برای iPad است.

  این فقط چند بازی های ویدئویی بازی از دوران مدرسه قدیمی هستند. برخی از آنهایی که معروف دیگر پنگ، شکار اردک، پرپا، فرماندهی موشکی، و سیارک.

  انتخاب خود بازی های ویدئویی بازی های خود را بستگی به اولویت خود را. بعضی ها می خواهند به آن لگد مدرسه قدیمی، برخی از طرفداران مشتاق بازی به تازگی منتشر شده است در حالی که برخی ترجیح می دهند هر دو. یک بازی واقعی معمولا ترجیح به بازی هر نوع از بازی تا زمانی که آن & # 39؛ سرگرم کننده و تعاملی است.


برچسب ها:  کلاسیک ، بازی ، های ، ویدئویی ،